header
  Informacje o Izbie
  Wydawcy w Izbie
  Polski rynek prasowy
  Aktualności
  Szkolenia
  Regulacje prawne
  Dokumenty IWP
  Kodeks Wydawców
  Biuletyn
  Biuletyn Europejski IWP
  Kolporterzy
  Organizacje w Polsce
  Organizacje międzynarodowe
  Kontakt
  Warto przeczytać

footer
 
 
   
   
  © IWP 2003
born in
IC Media
>>Informacje o działalności IWP i wydarzeniach związanych z rynkiem prasowym
<<wróć do listy aktualności

  Prezentacja Gardens ERP - kompleksowego systemu wspomagającego zarządzanie wydawnictwem/12/06/2018  


Kontynuując cykl spotkań na temat nowych technologii związanych z zastosowaniem w wydawnictwach prasowych nowoczesnych technologii informatycznych, Izba Wydawców Prasy zaprasza w środę 27 czerwca 2018 r. o godz. 11:00 na prezentację firmy Gardens Software.

W trakcie spotkania zaprezentowany będzie systemu Gardens ERP (PublishingHouse) – dedykowany dla branży wydawniczej kompleksowy system wspomagający zarządzanie wydawnictwem.

System Gardens ERP jest już z powodzeniem stosowany w niektórych wydawnictwach prasowych. Izba uzyskała także pozytywne opinie o tym programie od innych wydawców, którzy mogli zapoznać się z zasadami jego działania.

 

Poniżej do pobrania zaproszenie na spotkanie oraz jego agenda. Materiał zawierający podstawowy opis funkcjonalny systemu można otrzymać pocztą elekroniczną – ewentualne prośby o przesłanie należy kierować do Biura IWP (sekretariat@iwp.pl, tel. 22 828-59-30).

 

Prezentacja odbędzie się w środę 27 czerwca 2018 r. w godz. od 11.00 do 14:00, w Centrum Prasowym „Foksal” (Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5).

 

Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale ważne jest potwierdzenie obecności. Prosimy o zgłoszenia do 25 czerwca, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zaproszenie i agenda

 
Generated with CodeCharge Studio